SIKÇA SORULAN SORULAR

Üyelik

Neden üye olmalıyım? Üye olmadan da alışveriş yapabilir miyim?

META FANG®’e üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz. Ancak biz siparişlerinizin takibini sistem üzerinden yapabilmeniz ve siparişiniz ile ilgili sizinle gerekli durumlarda iletişime geçilebilmesi, sipariş statü güncellemelerinin tarafınıza iletilebilmesi için üyelik oluşturarak alışveriş yapmanızı öneriyoruz.

Nasıl üye olabilirim?

META FANG®’in ana sayfasındaki “HESABIM” linkine tıklayarak, üyelik formunu doldurup hemen üye olabilirsin. Ayrıca buraya tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsin.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sistemimize üyelik oluşturduğunuz e-posta adresinizi girerek “şifremi unuttum” butonuna tıklamanız durumunda yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim?

Siparişiniz ile ilgili tüm güncel bilgiler üyelik oluştururken beyan etmiş olduğunuz iletişim bilgileriniz üzerinden paylaşılacağı için bu bilgilerinizde değişiklik olması durumunda hesabınızdan güncellenmesini öneriyoruz.

Alışveriş

Türkiye'nin her yerinden alışveriş yapabilir miyim?

Türkiye’nin her yerinden META FANG®’i ziyaret edip gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Fiyatlara KDV dahil midir?

Evet. META FANG®’de gördüğünüz fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.

Hangi ödeme seçenekleri mevcut?

META FANG®’den yapacağınız alışverişlerinizde dilediğiniz bir bankanın kredi kartını kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

Fırsatlardan nasıl haberdar olabilirim?

META FANG®’e üye olurken bildireceğiniz e-posta adresinize belirli periyotlarla sitemizdeki fırsatlar konusunda bilgilendirme gönderilmektedir. Ayrıca bizi InstagramFacebook ve Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

Güvenlik

META FANG®'ten alışveriş yapmak güvenli mi?

Ödeme yaparken kredi kartınızla ilgili bilgiler 128bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, META FANG® tarafından saklanmamaktadır.

Kişisel bilgilerim Moruque'ta güvende mi?

Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında verdiğiniz kimlik bilgileriniz üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerini saklıyor musunuz?

Hayır, kredi kartı bilgileriniz saklanmamaktadır.

Kargo

Kargo ücreti ne kadar ödeyeceğim?

META FANG®’ten satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı ücretsiz yapılmaktadır.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

MNG Kargo ile çalışıyoruz.

Teslimat süresi nedir?

Gönderilerin ise 2 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 10.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Siparişim kargo firması tarafından bana ulaştırılmazsa ne yapmalıyım?

Varış gününde adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketinin dağıtım ofisine teslim edilmektedir. 3 iş günü içinde dağıtım ofisinden teslim alınmayan gönderileriniz META FANG® deposuna iade edilmektedir. Depoya ulaşan ürünleriniz için sizinle irtibata geçilip gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra adınıza tekrar gönderim yapılabilir. Ulaşılamaz iseniz siparişiniz iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

İade ve Değişim

İade ve değişim durumlarında ne yapmalıyım?

Ürün sipariş kodu ile beraber değiştirme sebebini [email protected] adresine mail atmalısın. Bu aşamadan sonra biz sizi yönlendireceğiz.

İade veya değişim hangi durumlarda geçerli?

Kullanıcılarımıza %100 iade/değişim garantisi veriyoruz. 7 gün iade, 15 gün değişim hakkınız mevcut. İade/değişim işlemi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İade işleminden sonra sonra geri ödemem ne kadar sürede yapılır?

İadeleriniz depomuza ulaştıktan sonra ürün iade koşullarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir ve iadesi uygun olan ürünleriniz ile ilgili işlemler 10 iş günü içinde tamamlanarak ücret iadesi işlemleri tamamlanır. İade işlemleriniz Metafang.com tarafından tamamlandığında e-posta ile bilgilendirileceksiniz. Bu aşamadan sonra iadenin hesabınıza geçme süresi bankanız süreçlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

İade durumunda hangi kargo firmasını kullanmalıyım?

İade durumunda anlaşmalı kargo firmamız olan MNG Kargo ile gönderebilirsin. İade ürünlerinin kargo ücreti müşteriye aittir.